Проект MEDIS

 

На факультеті прикладної математики у 2013-2017 рр. виконувався проект “Методологія підготовки висококваліфікованих інженерів магістерського рівня в галузі проектування та розроблення сучасних промислових інформаційних систем” (MEDIS).

Головна мета проекту MEDIS – підвищення рівня підготовки висококваліфікованих інженерів з розроблення сучасних розподілених промислових інформаційних систем на основі мікроконтролерів,  промислових комп’ютерів, мобільних та хмарних комп’ютерних платформ шляхом інтеграції методології проблемно-орієнтованого навчання (Problem Based-Learning – PBL) в інженерні магістерські програми в країнах-партнерах та КПІ ім. Ігоря Сікорського зокрема.

Під час виконання проекту дана методологія активно впроваджувалася в навчальні плани факультету прикладної математики, що посприяло особистому професійному зростанню викладачів та студентів. Результатом цього стали розроблені нові навчальні дисципліни, які використовують методологію проблемно-орієнтованого навчання в рамках модуля спеціалізації сучасної промислової інформатики (Advanced Industrial Informatics Specialization Module – AIISM).

Завдяки академічній мобільності викладачів та студентів в рамках проекту, було підвищено рівень інтернаціоналізації університету, що на сьогодні є однією з найбільш актуальних задач, які постають перед науково-педагогічною спільнотою КПІ ім. Ігоря Сікорського. Зокрема, за результатами проекту наразі готується новий навчальний план для вступників-іноземців з навчанням англійською мовою. А це активно сприяє підвищенню рівня мовної компетенції викладачів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Save:

  • Print
  • email
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Міжнародна конференція «Women in Tech Summit» у Варшаві

27–28 листопада 2018 р. у Варшаві відбудеться міжнародна конференція «Women in Tech Summit». Це [...]

Проект MEDIS

На факультеті прикладної математики у 2013-2017 рр. виконувався проект "Методологія підготовки висок[...]

Конкурс Erasmus+ до Єнського університету ім.Фрідріха Шиллера

До уваги студентів та аспірантів! Єнський університет імені Фрідріха Шиллера запрошує Вас взяти уча[...]

Конкурс Erasmus+ до Університету Обуди (Будапешт)

До уваги студентів, аспіратнів та викладачів! Університет Обуди запрошує Вас взяти участь у конкурс[...]

Конкурс Erasmus+ до Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса

До уваги студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників! Вільнюський технічний університ[...]