Міжнародний проект з академічної мобільності EUROEAST за програмою Erasmus Mundus на ФПМ

 

EUROEAST – це проект програми Євросоюзу Erasmus Mundus з академічних обмінів між університетами країн Європейського Союзу та країн СНД. Студенти, аспіранти та викладачі можуть на конкурсній основі отримати фінансову підтримку для навчання, стажування та дослідницької роботи в університетах-учасниках проекту, а це 20 університетів з таких країн, як Бельгія, Італія, Іспанія, Німеччина, Португалія, Польща, Фінляндія, Франція, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна.

Перша робоча зустріч представників університетів-партнерів відбулася в НТУУ «КПІ» 12-13 листопада 2012 року. Координатором проекту EUROEAST є Туринський політехнічний університет (POLITO, Італія), спів-координатором – наш університет (НТУУ «КПІ», Україна). НТУУ «КПІ» в проекті EUROEAST представляють факультет лінгвістики та факультет прикладної математики.

Зустріч розпочалась із знайомства з напрямами освітньої та дослідницької діяльності університетів-партнерів. Свої презентації представили представники наступних університетів-партнерів: POLITO, НТУУ «КПІ», Aalto University (Гельсінкі, Фінляндія), Adam Mickiewicz University (Познань, Польща), Freie Universitat (Берлін, Німеччина), Instituto Superior Tecnico (Лісабон, Португалія), Universiteit Gent (Гент, Бельгія), University of Montpellier 2 (Монтпельєр, Франція), Universidad Politecnica de Valencia (Валенсія, Іспанія), Gavar State University (Гавар, Вірменія), Baku State University (Баку, Азербайджан), Khazar University (Баку, Азербайджан), Ilia State University (Тбілісі, Грузія), Shota Rustaveli State University (Батумі, Грузія), Brest State University (Брест, Беларусь), Grodno State University Yanka Kupala (Гродно, Беларусь), State Agrarian University of Moldova (Кишинів, Молдова), Alecu Russo Balti State University (Бєльці, Молдова), Technical University of Moldova (Кишинів, Молдова), Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича (Чернівці, Україна), а також асоційовані члени проекту: Riga Technical University (Латвія), University of Silesia in Katowice (Польща), Brest Transboundary Info Center (Беларусь), CGASPA “Reintoarcere” (Молдова), TDV Balti (Молдова), Національний технічний університет України «Харківський політехнічний інститут» (Україна), Spring of Revival (Беларусь).

Під час основної частини робочої зустрічі головними питаннями для обговорення були умови конкурсу серед студентів, аспірантів та викладачів, які захочуть скористатись можливістю академічної мобільності, умови академічних обмінів та перебування в університеті-партнері, пакет документів, який потрібно подати для участі у конкурсі, тощо. Проект EUROEAST розрахований на 48 місяців, в рамках виконання проекту буде підтримуватись академічна мобільність на період від півроку до 2 років, залежно від обраного університету та потреб конкретного учасника програми академічних обмінів.

В кінці зустрічі координаторами проекту були поставлені перед університетами-учасниками пріоритетні завдання на наступний місяць: популяризація EUROEAST серед студентів, аспірантів та викладачів, ознайомлення з умовами вступу до університетів-учасників проекту та збір заявок на навчання за кордоном в рамках проекту EUROEAST. Перший прийом заявок для участі у конкурсі планується розпочати наприкінці листопада 2012 року.

За детальною інформацією щодо програм академічних обмінів на факультеті прикладної математики просимо звертатися до заступника декана з навчально-методичної роботи та міжнародної співпраці Сулеми Є.С. (к.111-15).

Save:

  • Print
  • email
  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Tags: , , ,

Конкурс Erasmus+ до Єнського університету ім.Фрідріха Шиллера

До уваги студентів та аспірантів! Єнський університет імені Фрідріха Шиллера запрошує Вас взяти уча[...]

Конкурс Erasmus+ до Університету Обуди (Будапешт)

До уваги студентів, аспіратнів та викладачів! Університет Обуди запрошує Вас взяти участь у конкурс[...]

Конкурс Erasmus+ до Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса

До уваги студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників! Вільнюський технічний університ[...]

Програма подвійного димлому між ENSTA ParisTech та КПІ

До уваги студентів! Ми раді повідомити, що процедуру вступу до ENSTA ParisTech в рамках програми по[...]

Програма подвійного диплому з Корейським інститутом науки та технологій (KIST)

До уваги студентів та аспірантів! Корейський інститут науки та технологій (KIST) - найстаріший та[...]